Hotel Salinera ***/****

wellnes
bazén vonkajší bazén vnútorný wellnes masáž WiFi TV SAT klimatizácia chladnička al. minibar
Hotel je obklopený borovicami a bujnou stredomorskou vegetáciou. Hotel Salinera má vnútorné a vonkajšie bazény s morskou vodou a wellness centrum Syra, kde si môžete vychutnať množstvo kozmetických procedúr a masáží. Využite tradičné liečebné metódy a relaxujte v prírodnom prostredí, obklopený krásnym parkom Bioenergy. Salinera je tiež ideálnym východiskovým bodom pre prechádzky do údolia Strunjan a do prírodnej rezervácie.

Pláž - 120 m, prírodná štrková pláž. V unikátnom zelenom prostredí bioenergetického komplexu, medzi Izolou a Portorožom, v blízkosti národného parku Strunjan.  Rezort ponúka dve rôzne možnosti ubytovania - môžete si vybrať medzi ubytovaním v hoteli alebo v apartmánoch. Nájdete tu pokoj a pohodu, prírodné prostredie a mierne stredomorské podnebie.

Salinera Resort ponúka panenskú prírodu, more, mnoho slnečných dní a ešte oveľa viac.

VYBAVENIE

reštaurácia s terasou, internetový kútik, kiosk, sejf na recepcii, WI fi, plážový bar, konferenčná miestnosť, parkovisko zdarma, garáž.

ŠPORT A ZÁBAVA

Syra Wellness centrum - vnútorný bazén s morskou vodou a s terasou (v júli zatvorený), detský bazén, sauna, vírivka, masáže, rôzne druhy terapií, psychoterapia, aqua detox, relaxačné techniky, masáže, akupresúra, kozmetické a skrášľovacie procedúry, bioenergetický park s 12 energetickými bodmi, vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, detské ihrisko, úschovňa bicyklov

Hotel Salinera získal certifikát "bike-friendly hotel" v kategórii dvoch kolies. To znamená, že spĺňa požiadavky cyklistov v súvislosti s kvalitou  dostupných služieb, ako sú:
prenájom bicyklov rôznych veľkostí, vrátane bicyklov pre deti, požičovňa, pranie a servis cyklistického oblečenia, tiesňové volanie v prípade technických problémov, cyklistický kútik so všetkými potrebnými informáciami pre objavovanie regiónu a Slovinska, výlety so sprievodcom v každom počasí, pripravené programy pre výlety na bicykli, organizácia výletov so sprievodcom (po predchádzajúcej rezervácii), prístup k webovej aplikácii, ktorá umožňuje individuálne plánovanie cyklistických výletov, špeciálna gastronomická ponuka a wellness spa pre cyklistov.

Ubytovanie

hotel disponuje 101 izbami, ktoré sú rozdelené do 2 častí:  

izby štandard *** - 1 alebo 2-lôžkové, TV-SAT, telefón, Wi fi zdarma, kúpeľňa so sprchou a sušičom, francúzske okno, prístelka pre dieťa do 10 rokov

izby superior **** (postavené r. 2006) 1 alebo 2-lôžkové s možnosťou prístelky – klimatizácia, mini bar, sejf, Wi fi zdarma, telefón, TV-SAT, kúpeľňa so sprchou a sušičom, balkón s výhľadom do parku alebo na more.

Stravovanie

raňajky a večere formou švédskych stolov, možnosť doobjednania obedov 

Doprava

Vlastná - nástup je možný v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu je takisto ľubovoľná. Autobusová doprava - informácie o doprave nájdete v informáciách

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Cena zahŕňa

 • ubytovanie s raňajkami, parkovanie na parkovisku, WiFi,
 • animácie (VII. a VIII), vstup na hotelovú pláž (15.6.-15.9.22)
 • Príplatky /noc: menej ako povolený počet nocí: 10 - 20 € os.,
 • večera 12 € /dieťa 2-15 r. zdarma/
 • Príplatky /noc: na recepcii: detská postieľka: 7€, parkovanie v garáži 5€
 • taxa a servisné poplatky 2,50 €/osoba + registračný popl. 1,50 €/os.
 • Zľavy: dieťa bez lôžka do 2r. zdarma, v izbe s 1 dosp. platí cena single use
 • dieťa do 15r. na 2.lôžku s dosp. osobou zadarmo
 • dieťa do 15r. na 3.a 4. lôžku v rodinnej izbe zadarmo
 • osoba nad 15r. v hoteloch 4* na 3. lôžku: 40€/noc
 • dieťa do 6r. bez nároku na lôžko s rodičmi: 15€/noc
 • Pozn.: pes nie je dovolený