Grand Hotel Bernardin *****

kúpeľné a ozdravné wellnes s domácim miláčikom
bazén vnútorný wellnes masáž WiFi TV SAT klimatizácia chladnička al. minibar pes povolený

Prestížny Grand Hotel Bernardin sa nachádza priamo pri mori, medzi Portorožom a Piranom. Ponúka vynikajúce wellness centrum Paradise Spa so saunami a rôznymi masážami a krytý bazén s vyhrievanou morskou vodou. Všetky izby majú vlastný balkón s výhľadom na more. Hotel má luxusnú súkromnú pláž.

VYBAVENIE

3 reštaurácie, kaviareň, koktajl lobby bar s pianom, krytá záhradná terasa, plážový Tropic bar, trezor a zmenáreň na recepcii, Wi-Fi zadarmo, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, čistenie a pranie bielizne, porter servis, najväčšie kongresové centrum v Slovinsku, parkovisko.

ŠPORT A ZÁBAVA

súkromná pláž so slnečníkmi a ležadlami v cene, v sezóne program na pláži, plážový bar, detský bazén na pláži, bazén s vyhrievanou morskou vodou na najvyššom poschodí hotela, Paradise Spa wellness centrum (sauny, masáže, fitness, krásny výhľad na otvorené more a Piranské pobrežie), vnútorný bazén bude v termíne od 1.7. do 2.9. zavretý.

Morský vodný park Termaris: kompletne zrekonštruovaný morský vodný park Termaris je komplex bazénov s morskou vodou, kde je 12 mesiacov v roku otvorených 2400 m2 bazénov, relaxačných bazénov a detských bazénov naplnených ohrievanou morskou vodou, ktoré ponúkajú najkrajší výhľad na slovinské more. Sea Park Termaris sa nachádza v hoteli Histrion. V lete sa otvorená terasa spája priamo s plážou. Bazény vo vodnom parku Sea Termaris sú naplnené takzvaným „mladým morom“ - morskou vodou bohatou na minerály. Vďaka tomu je kúpanie v týchto bazénoch dokonalým morským zážitkom. Mladé more je bohaté na mikroelementy, ktoré majú priaznivý vplyv na telo a pohodu. Obsahujú jód, draslík, vápnik, bróm, selén a horčík.
Potápačské centrum neďaleko, kasíno Bernardin v hoteli Histrion.

Ubytovanie

2-lôžkové izby, väčšina s možnosťou prístelky, príp. rozťahovacím gaučom pre 2 deti, klimatizácia, TV-SAT, telefón, rádio, mini bar, wi fi, trezor, kúpeľňa so sprchou a sušičom na vlasy, župan, balkón s výhľadom na more.

Stravovanie

raňajky a večera formou bohatých švédskych stolov

Doprava

Vlastná - nástup je možný v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu je takisto ľubovoľná. Autobusová doprava - informácie o doprave nájdete v informáciách

03.12. - 10.12.22 sobota - sobota
raňajky vlastná
462 €
cena za 8 dní (7 nocí)
10.12. - 17.12.22 sobota - sobota
raňajky vlastná
462 €
cena za 8 dní (7 nocí)
17.12. - 24.12.22 sobota - sobota
raňajky vlastná
462 €
cena za 8 dní (7 nocí)
24.12. - 31.12.22 sobota - sobota
raňajky vlastná
462 €
cena za 8 dní (7 nocí)
31.12. - 07.01.23 sobota - sobota
raňajky vlastná
778 €
cena za 8 dní (7 nocí)