Ubytovanie

Apartmán: ubytovanie s možnosťou varenia, t.j. s kuchynským zariadením a vlastným sociálnym zariadením. Typ apartmánu, jeho členenie a vybavenie, ako aj maximálna obsadenosť sú uvedené v popise. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie. Ak nie je inak uvedené, záverečné upratovanie je vždy zahrnuté v cene.

Ubytovanie na súkromí: izby alebo apartmány s možnosťou varenia. Ak nie je inak uvedené, záverečné upratovanie je vždy zahrnuté v cene.

Mobilný dom: ubytovacia jednotka s možnosťou varenia, t.j. s prívodom vody a elektrickej energie. Vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Každý mobilný dom aj má svoje vlastné sociálne zariadenie.

Bungalov: môže ísť o ubytovanie v izbe so sociálnym zariadením so sprchou, umývadlom a WC so stravou v reštaurácii, alebo tiež o ubytovanie typu apartmán s možnosťou varenia. O ktorý typ ide, je uvedené v popise

Hotel, pavilón: budovy, ktorých súčasťou sú izby s vybavením uvedeným v popise, hotelová reštaurácia i ďalšie vybavenie uvedené v popise v katalógu. U pavilónov nie je reštaurácia priamo súčasťou ubytovacej časti, ale v hotelovej časti komplexu.

LEGENDA: P = izba do parku bez balkóna, BK = balkón, M = pohľad more, MS = orientácia na morskú stranu (nie je zaručený aj pohľad na more). 1/2 = dvojlôžková izba 1/2+1 dvojlôžková izba s prísteľkou. Prístelka nemusí postačovať pre oddych dospelej osoby alebo väčšieho dieťaťa. 1/2+2 = rodinná izba (2-lôžková izba s 2 prístelkami alebo dve prepojené dvojlôžkové izby). 1/1 = jednolôžková izba, prípadne môže ísť aj o ubytovanie jednej osoby v dvojlôžkovej izbe.

Základná cena za pobyt so stravou je uvádzaná na 1 dospelú osobu v 2-lôžkovej izbe na uvedený počet nocí. Základná cena v apartmáne alebo mobilnom dome bez stravy je uvádzaná vždy za celý apartmán (mobilný dom) pre príslušný počet osôb na uvedený počet nocí.
Pobyty na menej ako nocí ako 7 môžu byť zaťažené príplatkom v rôznej výške (informujte sa v CK)!
Jednolôžkové izby alebo použite dvojlôžkovej izby jednou osobu je vždy na vyžiadanie a s príplatkom v rôznej výške (ak nie je uvedený v cenníku, o jeho výške sa informujte v CK)!
Čas ubytovania majú hotely a rezorty určené rozdielne (časy sa pohybuju od 12,00 do 17,00 hod.), príchody sú možné do neskorých večerných hodín. Neskorší príchod v noci, alebo na druhý deň je vhodné oznámiť telefonicky recepcii (kontakty sú v pokynoch). Odubytovanie sa vyžaduje obvykle do 10:00 hod. V niektorých rezortoch, ak to podmienky dovoľujú, je možný neskorší check out (odubytovanie) za príplatok.
Pobytová taxa je miestna daň a spolu s registračným poplatkom je povinným poplatkom pri pobyte. V prípade, ak sa platí na mieste, je to v cenníku uvedené. V opačnom prípade sú všetky povinné príplatky už zahrnuté v našich cenách. Informáciu, čo je všetko zahrnuté v našj cene, je uvedené pod termínovou ponuku pod hlavičkou "Cena zahŕňa".
Uvádzané kategórie hotelov sú oficiálne kategórie, ktoré hotelom prideľuje štátna inštitúcia na základe splnenia zákonom predpísaných noriem.

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko