Fotosúťaž

Ak ste sa zúčastnili v rokoch 2020 a 2021 akéhokoľvek zájazdu prostredníctvom našej cestovnej kancelárie, máte možnosť zúčastniť sa súťaže na tému Dovolenka s CK INTERMEDIAL a aj vyhrať niektorú z cien.

Hlavná cena: poukaz na zájazd s CK INTERMEDIAL v hodnote 200€

Ďalšie ceny: 5x poukaz na služby CK INTERMEDIAL v hodnote 30 €
Okrem toho venuje CK INTERMEDIAL mimoriadnu cenu - 3 poukazy v hodnote á 30 € na zájazd z katalógu CK INTERMEDIAL pre tých, ktorí získajú najviac komentárov a lajkov na našej stránke na Facebooku, kde bude uverejnený výber fotografií od každého autora po jednej fotografii. Hlasovať môžete aj vy !

Do súťaže môžete poslať svoje vlastné fotografie (e-mailom na adresu foto@intermedial.sk). Uzávierka fotosúťaže je mimoriadne 1.február 2022. Fotografie ako budú prichádzať, budú priebežne zverejňované na tomto mieste a po jednej fotografii od jedného autora aj na Facebookovej stránke CK INTERMEDIAL.
Zasielateľ fotografií súhlasí so zverejnením svojich fotografií a svojho mena na www.intermedial.sk, na FB stránke Intermedial, na blogu www.rovinj.sk.
Ak si neprajete zverejniť svoje meno a máte záujem zúčastniť sa fotosúťaže, oznámte nám to, budeme to rešpektovať.

Tešíme sa na vaše fotografie !

Fotosúťaž 2021

Boli ste s našou CK posledné dva roky na dovolenke? Zúčastnite sa súťaže na tému Dovolenka s CK INTERMEDIAL!

  01 . december 2021

Fotosúťaž 2020

Ak ste sa zúčastnili akéhokoľvek zájazdu prostredníctvom našej cestovnej kancelárie, máte možnosť zúčastniť sa súťaže na tému Dovolenka s CK INTERMEDIAL a aj vyhrať niektorú z cien.

  30 . november 2021

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko