Hotel SNP*** - Jarné osvieženie

pobytové aktívna dovolenka wellnes pre rodiny s deťmi s domácim miláčikom
bazén vnútorný wellnes masáž WiFi TV SAT pozemné športy pes povolený rodinné hotelové izby fitnes detský bazén
Vážení klienti, prajeme Vám krásne zážitky pri pobyte vo wellness hoteli umiestnenom priamo pri lanovke Biela Púť s prestupom na Priehybu a Chopok. Hotel SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná Nízke Tatry, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra, ako aj priaznivé klimatické podmienky.

VYBAVENIE

K štandardnej ponuke hotela patria informačné služby, predaj suvenírov a doplnkového tovaru. Parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli a je monitorované kamerovým systémom. V celom hoteli je klientom k dispozícii WiFi pripojenie zdarma. Počas zimnej sezóny návštevníkov hotela určite prekvapí nová moderná lyžiareň a požičovňa športových potrieb. Vstup do lyžiarne a do skriniek je na RFID čipy - bezpečnostné kritérium, ochrana majetku hostí. Všetky skrinky sú s ohrevom - programom sušenia lyžiarok, lyžiarskych prilieb a rukavíc. Program prebieha v 3 cykloch sušenia (každý trvá 1/2 hodiny vo večerných hodinách). Ďalší samostatný cyklus dezinfekcie ozónom v trvaní 1 hodiny prebieha v noci. Jedná sa o nezávadnú, eco technológiu bez použitia chemických prostriedkov. Po bufetových raňajkách v presklenej reštaurácii s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier si hostia môžu vyzdvihnúť vysušené a príjemne ohriate lyžiarky, ako aj lyžiarsky výstroj.

ŠPORT A ZÁBAVA

Pre deti je pripravená detská herňa a vonku detské ihrisko. Hotel zabezpečuje dodávateľsky vysokohorské túry, paragliding a lyžiarsku školu. Hotel disponuje moderným wellness centrom WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť.
Bazénový aj saunový svet poteší ako veľkých tak i najmenších návštevníkov hotela, kde v samostatnej rodinnej zóne nájdu detský bazén s vodnými atrakciami, ale aj rodinnú saunu.
Dokonalý relax vo wellness centre umocnia rôzne druhy masáží, či oddych v hydromasážnej vani.
Bazénový svet - PANORÁMA bazény - relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové svietidlá) 1,30 m 29-30°C
- oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička, perličková masáž, podhladinové svietidlá) 1m 34-36°C
RODINNÉ wellness
- detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá) - 0,30m 34-35°C
- detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá) - 0,7 - 1m 34-35 °C
- detská sauna 60°
SAUNOVÝ svet:
- parná sauna AROMA – 8 osôb
- infrasauna carbo – 2 osoby
- suchá sauna 60° – 8 osôb
- suchá sauna 90° – 12 osôb
- ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách)
- Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu)
MASÁŽE a HYDROMASÁŽNA vaňa
Hydromasáž pozitívne pôsobí na krvný obeh, zlepšuje okysličovanie krvi, zmierňuje bolesť a napätie svalov, odbúrava stres. Telo a myseľ je uvoľnená , stratí sa pocit únavy a vyčerpanosti.
FITNESS
Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry s najlepšími lyžiarskymi terénmi na Slovensku s prepojením severnej a južnej časti Chopku. Stredisko ponúka 45 km upravených zjazdoviek rôznych obtiažností vhodných pre začiatočníkov, deti, pokročilých lyžiarov, ale aj pre milovníkov divokej jazdy. Moderný zasnežovací systém garantuje výborné lyžiarske podmienky počas celej sezóny. K dispozícii je 30 lanoviek a vlekov s vysokou prepravnou kapacitou. Lyžiarske stredisko ponúka aj trate pre bežecké lyžovanie. Lyžiarska zjazdovka s vlekom je priamo pri hoteli (50 m).
Hotel je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety, k atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras (Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa Slobody) a Vrbické pleso.
Spestrením pobytu je aj návšteva neďalekých termálnych kúpalísk (Liptovský Ján, Bešeňová, najväčší aquapark na Slovensku v blízkosti Liptovského Mikuláša – Tatralandia).

Ubytovanie

Hotel SNP ponúka ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Stravovanie

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.
Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest kino sedenie), menšie rodinné a firemné oslavy, ako aj iné podujatia, je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest.

Doprava

vlastná

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Zľavy

 • Bonusy:
 • lyžiareň s vyhrievaním a sušením lyžiarskej výstroje
 • 20% zľava do BOWLING centra v Hoteli SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare
 • 30% zľava na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hoteli
 • SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso
 • 30% zľava na vstup do centra Wellness URANIA v Hoteli SOREA URÁN, Tatranská Lomnica
 • 30% zľava na vstup do AQUA Relax centra v Hoteli SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica
 • 30% zľava na vstup do krytého bazéna s termálnou vodou v Hoteli SOREA MÁJ, Liptovský Ján

Cena zahŕňa

 • ubytovanie v plne obsadenej dvojlôžkovej izbe
 • polpenzia formou bufetu
 • denne 2-hodinový vstup do centra WELLNESS EUPHORIA
 • Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • parkovanie

Cena nezahŕňa

 • Na mieste sa platí pobytová taxa 1,50 €/osoba,noc.
 • (Neplatia osoby do 18 rokov a osoby s preukazom ŤZP)
 • príplatok za neobsadené lôžko v dvojlôžkovej izbe 7,00€/noc
 • príplatok za rodinnú izbu 20,00 €/noc
 • príplatok za apartmán 40,00 €/ noc
 • príplatok za ubytovanie so zvieraťom 15,00 €/ noc

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko