Hotel Máj*** - Jarné termál prebudenie

pobytové aktívna dovolenka kúpeľné a ozdravné wellnes pre rodiny s deťmi s domácim miláčikom
bazén vonkajší bazén vnútorný wellnes masáž WiFi TV SAT chladnička al. minibar pes povolený rodinné hotelové izby fitnes detský bazén
Zdravú termálnu vodu z MÁJA nájdete vo vnútorných hotelových bazénoch, ale aj na prírodnom letnom termálnom kúpalisku TERMAL raj pred hotelom, kde na vás čaká celé leto animačný program! Tešíme sa na vás počas letných aj jesenných pobytov ako aj SENIOR FIT 60+ pobytov v hoteli MÁJ!
Kongres a wellness Hotel MÁJ je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty. Historickú zástavbu obce podnes tvorí 24 kaštieľov a kúrii zo 16. a 17. storočia.

VYBAVENIE

požičovňa bicyklov a športových potrieb v priestoroch neďalekého hotela SOREA ĎUMBIER, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom, je strážené kamerovým systémom a je neplatené, fakultatívne výlety v spolupráci s hotelom SOREA ĎUMBIER, predaj suvenírov, prenájom hotelových trezorov, čistenie a pranie prádla, požičanie BABY phonu, bezplatné požičanie žehličky, fénu, vaničky, nočníka, redukcie na záchod pre deti, ​predaj dennej tlače na základe objednávok klientov vopred. Za poplatok pre vás zabezpečíme: posedenie pri ľudovej cimbalovej hudbe, zábavný program pre deti aj dospelých, kvetinovú výzdobu, sprievodcovské služby aj v cudzích jazykoch, sekretárske a tlmočnícke služby

ŠPORT A ZÁBAVA

Pre deti je pripravený detský kútik v ktorom sa nachádzajú plyšové hračky, puzzle, spoločenské hry ako Brainboxy, Veselá farma, Človeče nehnevaj sa a iné, pexeso či detské knižky. Súčasťou kútika je aj priestor na kreslenie, TV a DVD s detskými filmami. V recepcii hotela si môžete zapožičať rakety na stolný tenis, švihadlá, šípky, bedminton, soft tenis, v zimnej sezóne lopáre na šmýkanie.
Poteší vaše dieťa detská masáž?
Nie je problém, v našom relax centre mu ju môžete dopriať.
Na vonkajšom ihrisku si okrem badmintonu môžete s deťmi zahrať aj petang. Do vnútorného bazénu vás osloví aj ponuka nafukovacích kolies, rukávnikov pre deti, či okuliarov do vody. Vonkajšie bazény letného termálneho kúpaliska TERMAL raj napúšťané priamo vodou z termálneho prameňa Rudolf s teplotou 28 - 29 C, potešia všetky deti. Nájdu si tu detský bazén s hĺbkou 20 - 40 cm, bazén s fontánkou s vodou do 1 m, ale i relaxačný - kľudový bazén tiež s hĺbkou do 1 m.
V letnej sezóne spríjemnia program kúpaliska aj animácie pre malých i veľkých (detské tvorivé dielne, minidisko pre deti, súťažné kvízy, karaoke), večerné kúpanie pri romantickom osvetlení a príjemnej hudbe, štýlové tanečné zábavy, JOGA - streda a piatok od 19:00 hod. JUMPING – skupinové cvičenie na malých trampolínach. V hotelovom fitnescentre pod vedením certifikovaných tréneriek World Jumping tímu majú klienti možnosť precvičiť si všetky svalové partie na svojom tele.
Lyžiarske stredisko SKI Opalisko – Závažná Poruba je vzdialené 8 km od hotela.
Najznámejšie a TOP slovenské lyžiarske stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY je od obce Liptovský Ján vzdialené 23 km.

Ubytovanie

Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách, apartmánoch a izbách pre imobilných klientov, pre náročnejších klientov odporúčame ubytovanie v apartmánoch s chladničkou, pre rodiny s deťmi priestranné rodinné izby.
V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia s kapacitou 160 miest - pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne, bohatá ponuka miešaných nápojov v Aperitív bare, raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov, letná terasa s výhľadom na Západné Tatry, nefajčiarske prostredie.

Doprava

vlastná

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Zľavy

 • Bonusy:
 • 20% zľava do BOWLING centra v Hoteli SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare
 • 30% zľava na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská
 • Dolina
 • 30% zľava na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hoteli
 • SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso
 • 30% zľava na vstup do centra Wellness URANIA v Hoteli SOREA URÁN, Tatranská Lomnica
 • 30% zľava na vstup do AQUA Relax centra v Hoteli SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica

Cena zahŕňa

 • ubytovanie v jednolôžkovej alebo plne obsadenej dvojlôžkovej izbe
 • polpenzia formou bufetu
 • vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou
 • Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
 • parkovanie

Cena nezahŕňa

 • Príplatok za neobsadené lôžko v dvojlôžkovej izbe 7,00€/noc
 • Príplatok za apartmán (pri ubytovaní 1-3 osôb) 20,00€/izba/noc
 • Príplatok za rodinnú izbu alebo rodinnú bunku (pri ubytovaní 1-3 osôb) 13,00€/izba/noc
 • Príplatok za ubytovanie so zvieraťom 10,00€/noc
 • Na mieste sa platí pobytová taxa 1,50 €/osoba,noc.
 • (Neplatia osoby do 18 rokov a osoby s preukazom ŤZP)

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko