Rezidencia El Chico

pre rodiny s deťmi pobyty pri mori s domácim miláčikom
WiFi TV SAT klimatizácia chladnička al. minibar bezbariérový prístup vodné športy
Táto moderná rezidencia sa nachádza priamo pri pláži a pešej promenáde v centrálnej časti strediska. K dispozícii máme 4 x apartmán bilo (všetky s výhľadom na more) a 4 x apartmán trilo (z toho 2 x s výhľadom na more). Apartmány sú vybavené TV a práčkou. V niektorých apartmánoch je možná na vyžiadanie klimatizácia. Rezidencia má výťah a bezbariérový prístup a 150 m od rezidencie je k dispozícii privátne uzavreté parkovisko.
Pláž strediska Alba Adriatica je jednou z najkrajších na pobreží kraja Abruzzo. Piesok je charakteristický svojou striebornou farbou a piesočná pláž je dlhá cez 3 km a široká v niektorých miestach aj  100 m. Vstup do mora je postupný a veľmi vhodný aj pre malé deti. Pešia promenáda pozdĺž mora je tiež 3 km dlhá a je to oáza plná paliem, oleandrov a píniových hájov. Pozdĺž pešej promenády vedie aj cyklistická cesta, kde je možné praktizovať jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Vo večerných hodinách sa pešia promenáda stane miestom spoločenských a kultúrnych podujatí, s príjemným posedením a počúvaním hudby v miestnych baroch, zmrzlinárňach či pizzeriách. Nechýba tu ani príležitosť k tancu od klasickej polky po disco a latinsko-americké tance. Cyklistická cesta je bez prerušenia napojená v južnej časti mesta na cyklistickú trasu a pešiu promenádu strediska Tortoreto Lido a v severnej časti na pešiu a cyklistickú promenádu stredísk Villa Rosa a Martinsicuro, v celkovej dĺžke 15 km.

Ubytovanie

Apartmán 7a: spálňa s manželským lôžkom, menšia obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a s kuchynským kútom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, kúpeľňa a balkón s výhľadom na more. TV, práčka, sušiak na bielizeň, žehlička a žehliaca doska, internet wi-fi, parkovacie miesto (150 m od rezidencie). Na vyžiadanie klimatizácia za príplatok 70,00 eur za týždeň. 2. poschodie s výťahom.
Apartmán 7b: spálňa s manželským lôžkom, obývacia miestnosť s 2 lôžkami (z toho druhé lôžko je vysúvacie) a s kuchynským kútom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, kúpeľňa (fén) a veľká terasa s výhľadom na more (80m2). TV, práčka, sušiak na bielizeň, žehlička a žehliaca doska, internet wi-fi, parkovacie miesto (150 m od rezidencie). Na vyžiadanie klimatizácia za príplatok 70,00 eur za týždeň. 2. poschodie s výťahom.
spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť
Apartmán 8 a 18: spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 lôžkami, obývacia miestnosť s 2 lôžkami (z toho druhé lôžko je vysúvacie) a s kuchynským kútom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, kúpeľňa (fén) a balkón s bočným výhľadom na more. TV, Wi-fi, práčka, sušiak na bielizeň, žehlička a žehliaca doska, parkovacie miesto (150 m od rezidencie). Na vyžiadanie možnosť klimatizácia za príplatok. 2. a 3. poschodie s výťahom.

Stravovanie

individuálne

Doprava

vlastná alebo autobusová doprava - informácie o doprave nájdete v informáciách

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba vody a energií, Wi Fi, parkovanie
  • apartmány nie sú vybavené posteľným prádlom ani uterákmi, klient si ich musí priviezť sám, na mieste sa nedajú prenajať

Cena nezahŕňa

  • povinné záverečné upratovanie 50 €
  • kaucia 100€/apartmán
  • na vyžiadanie klimatizácia 70 €/týžden
  • detská postieľka 20 €/týždeň
  • prístelka 30 €/týždeň
  • zvieratá povolené za príplatok 50 €/pobyt
  • Pobytová taxa: od 15.06. do 31.08. vo výške 1 €/osoba staršia ako 14 rokov za prvých 7 nocí pobytu.

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko