Residence Umag ****

aktívna dovolenka wellnes pre rodiny s deťmi pobyty pri mori
bazén vonkajší bazén vnútorný wellnes masáž WiFi TV SAT klimatizácia chladnička al. minibar animácie pozemné športy vodné športy
Novo zrekonštruovaný objekt s moderným dizajnom s 86 priestrannými izbami je prepojený s hotelom Sol Umag, kde sa nachádza  atraktívne welnes centrum Relax Village. Blízkosť kamenistej a upravenej pláže a vybavenosť strediska predurčuje toto miesto ku skutočnému relaxu. Leží v časti Punta, od centra Umagu je vzdialený iba 1 km.

VYBAVENIE: hotelová reštaurácia, reštaurácia Leon d´Or, Lobby bar, snack bar pri bazéne

UBYTOVANIE: moderne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinné izby (prepojené dve izby s dvomi kúpelňami), každá izba je vybavená LCD TV-SAT, telefónom, minibarom, sejfom, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy, balkónom. Wi-Fi  je zdarma.

STRAVOVANIE: raňajky a večere formou bufetu, k večeri nápoje

ŠPORT A ZÁBAVA:vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi (bezplatne), detský bazén, krytý bazén, tenisové kurty, škola tenisu, vodné športy (windsurfing, parasailing, vodné bicykle, kanoe, plachtenie, kanoistika motorové člny a veslice). Fitnes (bezplatne) a wellness, trasy na behanie, vodná gymnastika, joga, pilates, animácie. V Savudriji sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko.
Toto leto nájdete úplne nový bazénový komplex neďaleko pláže rozprestierajúcej sa medzi hotelmi Umag a Sipar. S tromi bazénmi, parkom s rozprašovačmi, vonkajším kinom a javiskom, detským ihriskom, klubom Activites & Eperience Club a herňou, táto vzrušujúca oblasť pri bazéne určite urobí vaše leto ešte zábavnejším!
Nádherné bazény s viac ako 600 m2 vodnej plochy budú obsahovať:
150 cm hlboký bazén s cca. 187 m2 s hydromasážnou zónou a vodopádom
357 m2 detský bazén so šmykľavkami a vodnými atrakciami (max. hĺbka 50 cm)
30 m2 krytý bazén pre bábätká
Spray Park so zábavnými postrekovačmi a vodnými hračkami
Hostia si budú môcť vychutnať túto oblasť v stredomorskom štýle obklopenú zeleňou, vrátane bazénov a priestrannej slnečnej terasy s ležadlami, slnečníkmi, hojdacími sieťami a baldachýnmi.
Medzi vybavenie pre deti patria aktivity a hry s profesionálnymi zabávačmi v špecializovaných kluboch:
Baby kútik - s hrami a vybavením pre najmenších (od 8 mesiacov do 4 rokov) ako sú pieskoviská, šmýkačky, loptičky a podobne.
Teens Club – pre tínedžerov vo veku 13 až 17 rokov s množstvom športových aktivít a turnajov.
Pepi Club - tvorivé dielne, športové aktivity a súťaže, biliardové hry, rodinné hry, tanečné workshopy, pátracie aktivity a mnohé ďalšie, pre deti od 4 do 12 rokov.
Herňa – s hrami ako PlayStation, vzdušný hokej a stolný futbal.
Deti si určite užijú veľa zábavy pri bazéne, ale aj dospelí si prídu na svoje pri organizovaných aktivitách, ako je ranná joga a pilates, zábavné hry, aqua aerobik a Aqua Zumba. Osvieženie nájdete na krásnej terase Buffet Marea a keď zapadne slnko, na scénu vstupuje Activities & Experience Team s detskými tematickými párty, Pepi Dance, vystúpeniami a premietaním filmov pre celú rodinu v letnom kine. Skvelý spôsob, ako zavŕšiť deň!

Nástup v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu pri vlastnej doprave ľubovoľná.

Za príplatok je možná aj doprava autobusom alebo vlakom a autobusom (bližšie info na https://www.intermedial.sk/informacie/doprava.html )

Doprava: vlastná

Nástup je možný v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu pri vlastnej doprave je tiež ľubovoľná.
Autobusová doprava je tiež možná (informácie o doprave nájdete v informáciách)