Holiday village Sagitta***

pobytové pre rodiny s deťmi pobyty pri mori
WiFi TV SAT klimatizácia
Hotel Sagitta spolu s apartmánmi a bungalovmi tvorí jedinečné miesto na dovolenku v tejto časti Jadranu.
Služba All Inclusive Light a poloha na pláži zaručujú relaxačnú a nezabudnuteľnú dovolenku pre dospelých aj deti.

VYBAVENIE

Bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a vo všetkých typoch ubytovania, parkovanie pre autobusy a súkromné ​​vozidlá (príplatok 2 eurá deň/vozidlo).
Lehátka na pláži nie sú zahrnuté v rámci služby All inclusive Light. Holiday Village Sagitta nie je vhodná pre hostí, ktorí majú problémy s chôdzou kvôli jej kaskádovej polohe na pláži. Hotel nemá výťah.

ŠPORT A ZÁBAVA

Holiday Village Sagitta vám ponúka veľa príležitostí na rekreáciu a zábavu. Vzhľadom na geografickú polohu Vám ponúkame množstvo športových aktivít, ktoré Vám spríjemnia dovolenku. Všetkým hosťom je denne k dispozícii multifunkčné športové ihrisko a okrem najobľúbenejšieho futbalu si hostia môžu užiť basketbal, volejbal a hádzanú.
So všetkými týmito rekreačnými možnosťami, ktoré sú pre vás k dispozícii, môžeme zabezpečiť ďalšie, ako je rafting na rieke Cetina, trekking, zipline, rybie pikniky, cestovanie loďou na ostrovy Brač a Hvar, ako aj výlety po rieke Cetina do piknikového areálu Radmanove Mlinice. V ponuke sú aj návštevy Národného parku Plitvické jazerá a Krka.
S animačným tímom určite nájdete niečo, čo upúta vašu pozornosť. Vodný aerobik a iné športové súťaže sa organizujú niekoľkokrát denne. Detský klub sa koná dvakrát denne ráno a popoludní. Večer sa vaši najmenší môžu príjemne zabaviť na minidiskotéke a vy budete mať možnosť stráviť nočné hodiny pri živej hudbe, ktorá sa organizuje až dvakrát do týždňa.
Ako doplnková ponuka (k dispozícii za príplatok) pre našich hostí všetkých vekových kategórií je k dispozícii herňa s rôznymi hrami ako stolný hokej, biliard, basketbal atď.
Adrenalínové programy ako rafting, zip line, plachtenie, výlety loďou, animačné a kultúrne programy. Omišská riviéra a Dalmácia je nevyčerpateľnou studnicou nápadov a zábavných programov a spoločných stretnutí.

Ubytovanie

Sagitta je trojhviezdičkový hotel vhodný pre rodiny.
Sú tu dva typy izieb:
Dvojlôžková izba s balkónom pre max. 3 osoby, plocha ubytovacej jednotky cca 20 m2, komfortne zariadené dvojlôžkové izby s kreslom, sprcha / WC, sušič vlasov, telefón, SAT TV, klimatizácia a balkón smerom k moru. Sú umiestnené na prvom (recepčná úroveň), druhom a treťom poschodí. Tento typ ubytovania je k dispozícii aj ako jednolôžková izba.
Dvojlôžková izba bez balkóna pre max 2 osoby, plocha izby je cca 18 m2, vybavená francúzskou manželskou posteľou (nedá sa oddeliť), kúpeľňou / WC, sušičom vlasov, telefónom, SAT TV a klimatizácia. Všetky izby tohto typu sa nachádzajú na prízemí hotelovej budovy a sú orientované na morskú stranu.
V rámci rezortu máte možnosť ubytovať sa v apartmánoch priamo pri mori alebo len pár metrov od pláže. Apartmán (max. 4 dospelí): ubytovanie v kategórii 3 *, 50 - 150 m od hlavnej budovy, 40 jednotiek, 42,85 m2, vybavené telefónom, TV SAT, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchou a WC, kombinovaná obývacia a spacia časť (kreslo a/alebo rozkladacia pohovka), samostatná spálňa s manželskou posteľou/dvojlôžkom, kuchyňa s jedálenským kútom a dva balkóny orientované na more.
Ako mimoriadne obľúbené a cenovo dostupné ubytovanie v Holiday Village Sagitta ponúkame na prenájom 39 bungalovov**. Nachádzajú sa 200 - 350 m od hlavnej budovy.
Naše bungalovy sa nachádzajú v tieni borovíc a ponúkajú typickú dalmátsku atmosféru. Veľký bungalov (max 2 dospelí + 2 deti): 30 m2, kombinovaná obývacia izba a spálňa s francúzskou manželskou posteľou (neoddeliteľná), prístelka pre 2 osoby (poschodová posteľ) v samostatnej miestnosti, sprcha/WC, satelit TV, klimatizácia, kuchynský kút a terasa.
Malý bungalov (max 2 dospelí + 1 dieťa): 23,50 m2, kombinovaná obývacia izba a spálňa s manželskou posteľou francúzskeho typu (neoddeliteľná), prístelkou je rozkladacia pohovka (v rovnakej miestnosti), vaňa/WC, klimatizácia, satelitná TV, kuchynský kút a terasa. Orientácia terasy každého bungalovu závisí od presnej polohy samotnej jednotky.

Stravovanie

All Inclusive Light zahŕňa:
raňajky 07:00-10:00, obed 12:00-14:00 a večera 19:00-21:00
Alkoholické nápoje z bufetového stola sa podávajú počas obeda a večere.
Počas raňajok, obeda a večere sa podávajú nealkoholické nápoje.
Počas raňajok sú podávané teplé nápoje (instantná káva, filtrovaná káva, čaj, mlieko, kakao, čokoláda...) z bufetového stola.

Holiday Village Sagitta má reštauráciu s veľkou terasou, ktorá sa nachádza priamo nad krásnou kamienkovou plážou. Čas strávený na tejto terase počas teplých letných večerov s očarujúcimi zvukmi mora vo vás prebudí túžbu, aby takéto večery trvali navždy.
Odbornosť našich kuchárov špecializovaných na prípravu dalmatínskych jedál v bohatej ponuke bufetového stola bude pastvou pre všetky vaše zmysly. More a pohár dalmatínskeho vína vytvárajú romantickú atmosféru.
Nápojový all inclusive light výber ponúka široký sortiment alkoholických (orechová pálenka, bylinková pálenka, pelinkovac, brandy, vodka, biele a červené víno a pivo), ako aj nealkoholických nápojov.
Konzumácia v plážovom bare, športovom bare a v Cash bare v hlavnej reštaurácii nie je zahrnutá v službe All inclusive Light.
Služby sa začínajú večerou a končia obedom

Doprava

vlastná

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Zľavy

  • v hoteli: dieťa do 7 r. na prístelke zdarma, na zákl. lôžku 50%, dieťa 7-12 r. na prístelke 50%, na zákl. lôžku 30%
  • apartmán a bgv: 1-2 deti na 3. a 4.lôžku do 7 rokov zdarma, 7-12 rokov 50%
  • osoba od 12 r. na 3. lôžku 20%

Cena zahŕňa

  • ubytovanie dosp. osoby s plnou penziou, Wi FI, taxy

Cena nezahŕňa

  • parkovanie 2€/deň
  • detská postieľka 5 €/deň

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko