Dom Prodan***

pobytové pobyty pri mori
WiFi TV SAT klimatizácia chladnička al. minibar vodné športy
Komfortné ubytovanie v jednom z najobľúbenejších stredísk - v meste Makarska.
Dom leží v tichej uličke na začiatku Makarskej, v blízkosti hotela Biokovka, cca 180 m od pláže, 15 minút chôdze od centra.

ŠPORT A ZÁBAVA

za poplatok - vodné športy (člny, banány, parasailing, potápačské centrum). V rušnom centre mesta sa konajú hudobné večery, diskotéky.

Ubytovanie

všetky apartmány majú komplet vybavenú kuchyňu (chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu), SAT TV. V celom dome je Wi-Fi (zdarma), parkovanie v blízkosti domu - na ulici (za poplatok).
Prízemie:
Apt. 1/4+1 - ideálny pre rodiny s malými deťmi. Má dve dvojlôžkové izby, kuchynský a jedálenský kút, kúpeľňu (sprcha, WC, práčka). Apartmán je bez klimatizácie, ale prírodný chlad zabezpečuje veľký citrónovník, pod ktorým je možné posedenie a tieni aj v horúcich letných dňoch. V jednej zo spální je rozkladací gauč - možný ako prístelka pre 1 dospelú osobu, resp. 2 menšie deti.
1. poschodie:
Apt. 1/6+1 - tri dvojlôžkové izby, denná miestnosť, možnosť 1 prístelky v jednej zo spální, kuchyňa s jedálenským kútom, 2x kúpeľňa (sprcha, WC, v jednej z kúpeľní je aj práčka), klimatizácia, balkón. Možné obsadiť aj 4 osobami - jedna zo spální sa zavrie a nebude sa využívať.
2. poschodie:
2x izba 1/2 - dvojlôžková izba s klimatizáciou, chladničkou, kúpeľňou (sprcha a WC) a balkónom.
S2 typ štúdio pre 2 osoby, nové klimatizované štúdio s jednou miestnosťou s 2 lôžkami a s kuchynským kútom
Apt. 1/4+1 - dve dvojlôžkové izby (v jednej je jedna prístelka), kuchyňa, kúpeľňa (sprcha, WC a práčka), klimatizácia a balkón.
Podkrovie:
Apt. 1/6 - je orientovaný na morskú stranu s veľkou terasou (výhľad na more). Má tri dvojlôžkové izby, 2x kúpeľňu (sprcha, WC a v jednej z kúpeľní je aj práčka), veľkú dennú miestnosť prepojenú s jedálenským kútom a kuchyňou, klimatizácia. Možné obsadiť aj 4 osobami - jedna zo spální sa zavrie a nebude sa využívať.

Stravovanie

vlastné

Doprava

Vlastná - nástup je možný v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu je takisto ľubovoľná. Autobusová doprava - informácie o doprave nájdete v informáciách

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Zľavy

  • jedno dieťa do 4 r./apt. bez lôžka ZADARMO

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu, spotreba vody a energií, klimatizácia, Wi Fi, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, taxy

Cena nezahŕňa

  • parkovanie 4€/deň

CK INTERMEDIAL® je partnerom poisťovne UNION od jej vzniku v roku 1992

logo union

CK INTERMEDIAL® je členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr od roku 1997

logo sacka

CK INTERMEDIAL® sa špecializuje na zájazdy do Chorvátska od roku 1992

logo chorvatsko