Apartmány Astra **

pre rodiny s deťmi s domácim miláčikom
bazén vonkajší TV SAT chladnička al. minibar pozemné športy vodné športy pes povolený
Jednoposchodové apartmány v príjemnom prostredí dubov a cédrov na jednom z výbežkov Zelenej Laguny, 5 km od Poreča, spojenie je zabezpečené turistickým vláčikom, mestským autobusom alebo loďkou. Štrkové a kamenisté pláže so sprchami sú vzdialené od apartmánov 100 – 300 m, slnečníky a ležadlá za poplatok.

VYBAVENIE

zmenáreň, v okolí recepcie wi fi zadarmo, reštaurácia v hoteli Delfin, supermarket, gril, pizzeria, cukráreň, trezor na recepcii za poplatok, internetová kaviareň, parkovanie za poplatok 1 €/deň.

ŠPORT A ZÁBAVA

bazén so slanou vodou pri Hoteli Delfin, bazén so sladkou vodou v kempe Bijela Uvala, slnečníky a ležadlá pri bazéne zadarmo, 18 tenisových kurtov so školou tenisu, minigolf, ihriská na loptové hry, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, vodné športy. Na terasách okolitých hotelov je každý večer zábava, disko klub Byblos je v pešej dostupnosti. Pre deti pieskovisko a ihriská.

Ubytovanie

apartmán pre 4 osoby 38 m2 - vstupná hala s jedálenským kútom, kuchynskou linkou, chladničkou, el. sporákom a kávovarom, 2 menšie 2-lôžkové spálne (dĺžka postelí 180 cm). Každý apartmán má kúpeľňu so sušičom na vlasy, balkón alebo terasu, TV-SAT a telefón. Možnosť prístelky pre dieťa (160 x 80 cm).

Stravovanie

individuálne, možnosť polpenzie v hoteli Delfin.

Doprava

Vlastná - nástup je možný v ľubovoľný deň a dĺžka pobytu je takisto ľubovoľná. Autobusová doprava - informácie o doprave nájdete v informáciách

Zájazd nemá k dispozícii žiadne termíny.

Cena zahŕňa

  • prenájom apartmánu, výmenu uterákov a posteľnej bielizne, energie, záverečné upratovanie
  • Príplatky /noc: polpenzia v hoteli Delfin (šv.stoly) 14 €, dieťa do 5r. zadarmo, dieťa 5-14r. 7 €
  • Príplatky /noc: na recepcii: detská postieľka (na vyžiadanie) zadarmo, domáce zviera (na vyžiadanie) 13 €, parkovanie 1€
  • Minimálny počet nocí: 7, príplatok za kratší pobyt min. +20% (v závislosti od počtu nocí)
  • Pozn.: prístelka (na vyžiadanie) má rozmer iba 60x160 cm