Villa Dx I,II

Destinácie: Chorvátsko Chorvátsko Umag

Dátum: od 24.5.2022 +56 termínov

Dĺžka: 6,8,10 -denný zájazd

ubytovanie:apartmán

doprava:vlastná

strava:vlastná

Ceny od 246 €

-22% 315 €

Na slnečnej strane turistickej dedinky Punta, ukryté medzi palmami, borovicami a ďalšou stredomorskou vegetáciou, ležia v celkovo 6 vilách apartmány vysokého štandardu s vlastným parkovacím státím, veľkými terasami a grilom. Dobre udržiavaná štrková, kamenistá a betónová pláž je vzdialená cca 150 metrov. V mori sú piesočnaté lagúny.

Villa Dx je ideálne ubytovanie pre náročných hostí.

A4 - Obývacia izba s pohovkou, plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom, jedna samostatná spálňa s 2 lôžkami, oddelená kúpeľňa /WC so sprchovým kútom a sušičom vlasov/, veľká terasa, ktorá má pohľad na park alebo more. Veľkosť apartmánu je cca 50 m2 (vrátane terasy).

A6 - Obývacia izba s pohovkou, kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom, dve oddelené spálne s 2 lôžkami, dve samostatné kúpeľne /WC so sprchovým kútom a sušičom vlasov/, veľká terasa, ktorá má pohľad na park alebo more. Veľkosť apartmánu je cca 70 m2 (vrátane terasy).

V dedinke je športové centrum, vodné športy, wellnes centrum s fitnes štúdiom, tenisové kurty, plážový volejbal a minigolf, diskotéka, reštaurácie, animačné centrum, detské ihrisko.

Medzinárodné tenisové centrum ATP sa nachádza iba 400 metrov od Villy Dx.

Vybavenie: bezplatné Wifi a parkovanie, záhrada s posedením a grilom, v turistickej dedine Punta je supermarket, minimarket, cukrárne, bistro, bar, obchody so suvenírmi, kaderníctvo a salón krásy.

Šport a zábava*: k dispozícii je aj vonkajší bazén s hydromasážou, detský bazén (oba so sladkou vodou) a lehátka so slnečníkmi (obmedzený počet je zdarma).

Stravovanie: vlastná

individuálne

Ubytovanie: apartmán

Vily pre 4 až 6 osôb. Všetky apartmány sú moderné, navrhnuté v nadväznosti na štandardy EÚ a sú vybavené SAT-TV-LCD, telefónom, trezorom, klimatizáciou, internetom zdarma.