Poďakovanie

14.12.2020
Vážení klienti, milí priatelia,

ďakujeme Vám za Vašu dôveru, ktorú ste prejavili aj v tejto - už 30. sezóne cestovnej kancelárie INTERMEDIAL. Vzhľadom k útlmu cestovania vyvolaného celosvetovou pandémiou bola po roku 1995 druhou najnáročnejšou. Časť z Vás strávila pobyt pri mori ako ste si objednali, časť svoj pobyt zrušila a časť odložila na ďalšie obdobie. Vojnu občiansku v  bývalej Juhoslávii vystriedala vojna celosvetová, pandémiová. Sme veľmi radi, že sme mohli tých, ktorí sa rozhodli vycestovať, odrekreovať a žiaden náš klient, ani turista inej krajiny sa v hoteloch Chorvátska nenakazil. Veľmi nás tešia pozitívne informácie od tých, ktorí sa odrekreovali pri mori a načerpali tam sily a blahodárny vitamín D na ďalšie náročné obdobie. Tešíme sa z toho spolu s Vami a neľutujeme množstvo práce pri príprave a organizácii ako aj riešení vzniknutej situácie pri každom jednom klientovi jednotlivo. Chápeme aj vás, ktorí sa z obáv o svoje zdravie, ale aj z iných dôvodov - obmedzení v zamestnaní alebo mediálnych výziev rozhodli svoje objednávky odložiť alebo zrušiť. Všetkým vašim požiadavkam sme vyhoveli. Vieme, ako veľmi Vás obmedzovanie v pohybe a cestovaní mrzí a oddych pri mori, na aký ste už zvyknutí, vám chýba. Veríme však, že si to budete môcť užiť v nasledujúcej sezóne dvojnásobne.

Veľmi nás potešili aj vaše milé dotazníky spokojnosti a fotografie z letných dovoleniek v roku 2020, ktoré od Vás dostávame. Vyzývame aj ostatných - podeľte sa aj Vy o fotografie z tohtoročnej dovolenky , ktoré uverejníme na našich web stránkach. Ak si nebudete priať zverejniť Vaše meno a priezvisko, oznámte nám to vopred. Zverejnené fotografie odmeníme vecnou cenou alebo ešte vyššou zľavou na budúci zájazd. 

Veľmi nás teší, že prichádzajú od Vás už objednávky na leto 2021, dokonca už teraz sú niektoré termíny v najobľúbenejších rezortoch obsadené. Výrazné zľavy pri skorej objednávke iste nie sú jediným dôvodom, je to aj dôvera v naše služby a podpora slovenskej firmy. Veríme, že sezóna 2021 bude oveľa lepšia ako rok 2020 a budete ju môcť prežiť v niektorom vašom obľúbenom rezorte pri Jadranskom mori. Pre leto 2021 sme pre vás pripravili osvedčenú ponuku, ako aj zopár noviniek.

Tlačené katalógy na ďalšie roky sme už neplánovali vydať a posledný katalóg z januára 2020 bol vytlačený aj pre nasledujúce sezóny. Ak máte záujem a neodložili ste si ho, môžeme Vám ho poslať. Tešíme sa na vaše ďalšie ohlasy a fotografie a budeme radi, ak sa nám ozvete telefonicky, mailom, na sociálnych sieťach, prípadne osobne na novej adrese (návštevu je treba vopred dohodnúť z dôvodu vládnych opatrení pracujeme z domova).
Rovnako ďakujeme aj našim obchodným domácim aj zahraničným partnerom za korektnú spoluprácu v hoteloch, prepravcom a predajcom. 

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a tešíme sa na Vaše telefonáty a emaily.
Kolektív CK INTERMEDIAL
V kalkulácii nie je zahrnutá vernostná zľava na zájazdy CK INTERMEDIAL, prihláste sa o svoje zľavy !
Vernostná zľava sa nevzťahuje na Last minute ponuky a na objednávky v lehote kratšej ako 30 dní pred termínom zájazdu.


Možnosť prepravy aj bez objednania pobytu !


 

Typ dopravy pri dovolenke

Akou dopravou plánujete prepravu na najbližšiu dovolenku ?

Plánujete dovolenku na leto 2021?

Kde ste sa o nás dozvedeli?

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,08 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 8,99 TRY
Americký dolar  EUR 1,22 USD

Zobraziť všetky »

Linky