Poďakovanie

25.9.2019

Vážení klienti, milí priatelia,
ďakujeme Vám za Vašu dôveru, ktorú ste nám prejavili v 29.sezóne CK INTERMEDIAL. Za dlhoročnú stabilitu ďakujeme predovšetkým Vám – našim klientom, ktorí využívate dlhodobo naše služby a sme tomu radi, preto neľutujeme množstvo práce pri príprave a organizácii zájazdov pre Vás.
Aby sme mohli naše služby zlepšovať, je potrebné analyzovať Vaše skúsenosti, dojmy, hodnotenia, názory či námety. Preto sa na Vás obraciame s prosbou o spätnú väzbu vo forme dotazníka, pomocou ktorého získame predstavu o Vašej spokojnosti s letnou dovolenkou a námetmi na nové ponuky.
Dotazník nájdete na internete na našej web stránke, a jeho vyplnenie je veľmi jednoduché a nezaberie Vám veľa času: http://www.intermedial.sk/Dotaznik. Neodkladajte, prosím, hodnotenie na neskôr. Ak ste sa zúčastnili viacerých zájazdov, vyplňte, prosím, dotazník za každý zájazd alebo pobyt zvlášť. Každý, kto nám pošle vyplnený dotazník, dostane od nás malú pozornosť.

Aj v tomto roku sme pre Vás pripravili už 24. ročník fotosúťaže na tému Dovolenka s CK Intermedial®. Tešíme sa na Vaše fotografie z dovolenky s našou kanceláriou zaslané najlepšie e-mailom na adresu foto@intermedial.sk. Vaše fotografie by mali byť výlučne z dovolenky, ktorú ste strávili prostredníctvom našej cestovnej kancelárie v roku 2019. Najzaujímavejšie a najkvalitnejšie fotografie ako každý rok oceníme a uverejníme v katalógu na jubilejnú 30.sezónu 2020. Vaše fotografie budú zverejnené na našej web stránke, ako aj na Facebooku, kde bude môcť aj verejnosť hodnotiť Vaše fotografie.
Pre tých, ktorí si vyberú niečo z jesennej alebo zimnej ponuky, prináleží dodatočná zľava na letnú dovolenku z katalógu CK INTERMEDIAL +2% ! Už teraz upozorňujeme, že zájazdy do Chorvátska na leto 2020 budú veľmi skoro vypredané, a odporúčame rezervovať si miesta čo najskôr.
Tešíme sa na Vaše ohlasy a fotografie a budeme radi, ak sa na nás obrátite pri výbere Vašej ďalšej dovolenky.
Rovnako ďakujeme aj našim obchodným partnerom - ľuďom v hoteloch, prepravcom, predajcom. Bez Vás by to tiež nešlo. 
Ďakujeme Vám za Vašu priazeň 
Kolektív CK INTERMEDIAL

V kalkulácii nie je zahrnutá vernostná zľava na zájazdy CK INTERMEDIAL, prihláste sa o svoje zľavy !
Vernostná zľava sa nevzťahuje na Last minute ponuky a na objednávky v lehote kratšej ako 30 dní pred termínom zájazdu.


Možnosť prepravy aj bez objednania pobytu !


 

Umiestnenie prevádzky CK INTERMEDIAL

Kde ste sa o nás dozvedeli?

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,11 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 8,87 TRY
Americký dolar  EUR 1,16 USD

Zobraziť všetky »

Linky