Príhovor

Vážení klienti, milí priatelia,

dúfame, že ste si na dovolenke pri mori oddýchli a načerpali vitamín D v prírodnej forme v dostatočnej zásobe na jesenné a zimné obdobie. Veľmi nás teší, že s nami zdieľate vaše pocity z dovoleniek a posielate aj fotografie z dovolenky. Svedčí  to o tom, že ste si dovolenku užili v plnom zdraví a načerpali sily na ďalšie obdobie, čo je cieľom každej dovolenky a úlohou cestovnej kancelárie.

Sezóna 2020 bola pre cestovný ruch náročná a ťažká, sezóna 2021 taktiež náročná, ale už podstatne lepšia ako tá predchádzajúca. Sme radi, že väčšina z vás, ktorí ste sa v roku 2020 rozhodli pre zrušenie alebo odloženie dovolenky v zahraničí, využila naše služby v tomto roku a tým, ktorým sa z rôznych dôvodov nemohli vybrať na dovolenku ani v roku 2021, sme postupne od mája do augusta tohto roku mohli vrátiť ich zálohy z roku 2020. Veľmi sme sa potešili aj tým klientom, ktorí aj po viacerých rokoch prejavili záujem a dovolenkovali opäť prostredníctvom našej cestovnej kancelárie.

Predaj na leto 2021 sa rozbiehal pomaly, a je nám ľúto, že v druhej polovici leta sme už nevedeli vyhovieť enormného množstvu požiadaviek pobyty na termíny v auguste a septembri, kedy boli všetky kapacity najmä v Chorvátsku a Slovinsku beznádejne vypredané do poslednej izby. Dúfame, že najhoršie obdobie je už za nami a rok 2022 bude už bez väčších epidemiologických opatrení a pri vašom skorom rozhodnutí budeme môcť vyhovieť každej vašej objednávke.

O tom, že leto 2021 nenávratne skončilo, svedčí tiež váš záujem o dovolenky v budúcom roku. To je pre nás motiváciou k práci na príprave ponuky pre rok 2022. Teší nás, že všetky kapacity, ktoré boli v ponuke v predošlom roku, Vám budeme môcť ponúknuť aj v ďalšom období. Cenové ponuky na rezorty, ktoré sa vypredávajú prvé, zverejníme už v priebehu októbra.

Tlačený katalóg sme v roku 2020 vydali naposledy, ale s trvalom platnosťou, aktuálne ceny budú iba na našej web stránke www.intermedial.sk . Ak ste si katalóg neodložili a máte oň záujem, kontaktujte nás.

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a tešíme sa na Vaše telefonáty a emaily.
Kolektív CK INTERMEDIAL

 

PREČO CESTOVAŤ S CK INTERMEDIAL®s.r.o.?

- pretože pristupujeme ku klientom seriózne s osobným prístupom a dohodnuté služby nemeníme,
- viac ako 30-ročné skúsenosti a priateľské kontakty so zahraničnými partnermi pomáhajú riešiť požiadavky a problémy našich klientov,
- obchodných partnerov starostlivo vyberáme a s niektorými máme exkluzívne zmluvy,
- špecializáciou na Chorvátsko, Slovinsko a Čiernu horu dokážeme zabezpečiť aj individuálne požiadavky,
- v hoteloch poskytujeme výrazné zľavy aj pre deti na základnom lôžku,
- zájazdy našej cestovnej kancelárie spĺňajú požiadavky Zákona 170/2018 Z.z.
- sme veľmi radi, že nemusíme riešiť reklamácie nespokojných klientov predchádzaním predvídateľným situáciám

 

V kalkulácii nie je zahrnutá vernostná zľava na zájazdy CK INTERMEDIAL, prihláste sa o svoje zľavy !
Vernostná zľava sa nevzťahuje na Last minute ponuky a na objednávky v lehote kratšej ako 30 dní pred termínom zájazdu.


Možnosť prepravy aj bez objednania pobytu !


 

Ponuka CK INTERMEDIAL

Typ dopravy pri dovolenke

Akou dopravou plánujete prepravu na najbližšiu dovolenku ?

Plánujete dovolenku na leto 2021?

Kde ste sa o nás dozvedeli?

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,62 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 10,97 TRY
Americký dolar  EUR 1,16 USD

Zobraziť všetky »

Linky