Príhovor

Vážení klienti, milí priatelia,
 
história cestovnej kancelárie INTERMEDIAL siaha až do roku 1991. V tom čase sme ešte nepoznali mobilnú komunikáciu, internet, dopravných prostriedkov aj autobusových a leteckých liniek bolo podstatne menej. Jedným z najväčších prínosov otvorenia hraníc v roku 1989 je možnosť spoznávania iných kultúr, histórie, prírodných skvostov, ako aj iných národov. Cestovanie nás obohacuje, prináša nám nové poznatky a vedomosti, učí nás tolerancii k iným zvyklostiam a miestnym špecifikám. 
Doba internetu nás ovplyvňuje viac, ako si dokážeme pripustiť, Sme radi, že máme stále veľa klientov, ktorí naše služby využívajú pravidelne a niektoré rodiny s nami vypravujú už tretiu generáciu. Sme veľmi radi, že sme dospeli aj v tejto sezóne k nulovému počtu reklamácií, čo je aj tým, že sa snažíme o kvalitnú ponuku za dobrú cenu. Budeme radi, ak aj v ďalšej sezóne Vám budeme môcť byť dobrými poradcami pri výbere dovolenky a Vaše cesty skončia iba s peknými spomienkami.
Ako sme pred rokom predpokladali, turistická sezóna 2019 znamenala obrovský nárast záujmu najmä o blízke destinácie dostupné pozemnou cestou - najmä pokojné a stále bezpečné Chorvátsko a Slovinsko.  Zvýšený záujem zapríčinil, že rezorty a hotely boli v týchto obľúbených destináciách veľmi rýchlo vypredané. Sme radi, že aj Vy ste už prišli na to, že na tzv. last minute sa do týchto destinácií neoplatí čakať, skôr sa oplatí zabezpečiť si dovolenku včas a ešte so zľavami tzv. first minute. Už teraz zaznamenávame výrazne zvýšený dopyt po dovolenkách práve v týchto destináciách.
Tradične s heslom „Kvalitná dovolenka za dobrú cenu“ sme opäť pre Vás pripravili najžiadanejšie miesta a zaradili aj niekoľko noviniek s nádejou, že upútajú Vašu pozornosť.
Na Istriu organizujeme autobusovú dopravu už od roku 1992. Najkratšou trasou, pohodlne a rýchlo cez Rakúsko. Pri najbližšom mori - v Slovinsku - ste autobusom už za 8 hodín, v Chorvátsku na Istrii už za necelých 9 hodín aj s prestávkami. Milujeme večerné prechádzky romantickými uličkami prímorských miest, ranný beh na svitaní, deti sa radi zabavia v nových zábavných vodných parkoch a na adrenalínových aktivitách, ktoré pribudli v okolí Poreča na Istrii, náročnejší klienti využijú napríklad aj komfort nového rodinného hotela Amarin v Rovinji. 
Kto holduje nočnej zábave, iste uvíta našu ponuku v Slovinsku v oblasti Portoroža a v severnom Taliansku, kam je možnosť dopraviť sa autobusom alebo vlastnou dopravou. Komu sa žiada trochu blízkej exotiky, možno ho nadchne ponuka Ulcinja v Čiernej Hore.
V katalógu nájdete však niečo vhodné aj na obdobie mimo letnej sezóny – wellnes strediská v termálnych kúpeľoch Moravske Toplice a Banovci v neďalekom Slovinsku. Sú ideálne tiež na tranzitné prenocovanie a relax pri cestách do vzdialenejších miest na juhu Chorvátska a do Čiernej hory.
Zvýšený záujem o individuálny počet dní pobytu nás priviedol k návratu k osvedčeným cenníkom s vyčíslením ceny pobytu na 1 noc (v hoteloch na dospelú osobu, v apartmánoch za celý apartmán), aby ste si mohli tam, kde je to možné, vyskladať termín podľa Vašich potrieb. Veríme, že to oceníte.
Ďakujeme, že ste siahli pri výbere dovolenky po našom katalógu a prajeme Vám iba šťastné cesty a príjemne strávené dovolenky!
Kolektív Vašej cestovnej kancelárie
INTERMEDIAL® s.r.o.
 
PREČO CESTOVAŤ S CK INTERMEDIAL®s.r.o.?
Sme veľmi radi, že nemusíme riešiť reklamácie nespokojných klientov,
- pretože pristupujeme ku klientom seriózne a dohodnuté služby nemeníme,
- 29-ročné skúsenosti a priateľské kontakty so zahraničnými partnermi pomáhajú riešiť požiadavky a problémy našich klientov,
- obchodných partnerov starostlivo vyberáme a pri vyskytnutí problémov s nimi ďalej nespolupracujeme,
- špecializujeme sa hlavne na Chorvátsko, Slovinsko a Čiernu horu, kde dokážeme zabezpečiť aj individuálne požiadavky,
- v hoteloch poskytujeme výrazné zľavy aj pre deti na základnom lôžku,
- autobusovú linku na Istriu do Slovinska a Chorvátska luxusnými autobusmi vedieme najkratšou trasou,
- zájazdy našej cestovnej kancelárie spĺňajú požiadavky Zákona 281/2001 Z.z. vrátane poistenia pre prípad úpadku. Nad rámec zákona sú poistené aj pobyty v apartmánoch.
 
 
základná zľava*  úhrada celej ceny  vernostná zľava***   celkom 
do 31. januára 2020 10% 2% 3%-5% max.17%, vo vybraných strediskách až 32%**
do 28. februára 2020 8% 2% 3%-5% max.15%, vo vybraných strediskách až 22%**   
do 31.marca 2020 5% 2% 3%-5% max.12%
od 1.apríla 2020 0% 0% 3%-5%****  
*    Zľavy sa poskytujú zo základnej ceny na dospelú osobu bez príplatkov. 
**  Pre niektoré strediská je zľava First minute upravená odlišne (uvedené je to pri konkrétnom stredisku), môže byť vyššia aj nižšia, a aj v iných obdobiach.
*** Vernostná zľava vo výške 3% sa poskytuje pri min. 1 účasti na zájazde, vernostná zľava vo výške 5% sa poskytuje po min. troch účastiach na zájazde. 
**** Od 1.4.2020 až do 30 dní pred termínom zájazdu sa poskytuje iba vernostná zľava, prípadne zľava Last minute
V kalkulácii nie je zahrnutá vernostná zľava na zájazdy CK INTERMEDIAL, prihláste sa o svoje zľavy !
Vernostná zľava sa nevzťahuje na Last minute ponuky a na objednávky v lehote kratšej ako 30 dní pred termínom zájazdu.


Možnosť prepravy aj bez objednania pobytu !


 

Plánujete dovolenku na leto 2021?

Kde ste sa o nás dozvedeli?

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,41 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 9,46 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »

Linky