Príhovor

Vážení klienti, milí priatelia,
 
história cestovnej kancelárie INTERMEDIAL siaha až do roku 1991. V tom čase sme ešte nepoznali mobilnú komunikáciu, internet, dopravných prostriedkov bolo podstatne menej. Jedným z najväčších prínosov otvorenia hraníc v roku 1989 je možnosť spoznávania iných kultúr, histórie, prírodných skvostov, ako aj iných národov. Cestovanie nás obohacuje, prináša nám nové poznatky a vedomosti, učí nás väčšej tolerancii. Množstvo informácií, ktoré nás neustále zaplavuje, môže pôsobiť pozitívne, ale môže pôsobiť aj deštruktívne. Je iba na nás, do akej miery sme imúnni.
Aj v cestovnom ruchu často veľa zohráva natískajúca sa reklama a propaganda, internet nás ovplyvňuje viac, ako si dokážeme pripustiť, vytráca sa osobný kontakt a vzájomná komunikácia. Sme radi, že sme tu pre Vás už vyše 25 rokov (po transformácii v roku 2006 ako s.r.o.) a ešte radšej, že je stále veľa klientov, ktorí naše služby využívajú pravidelne. Sme veľmi radi, že sme dospeli k nulovému počtu reklamácií, aj keď sme si vedomí, že nikdy nemôže byť nič na 100%, hlavne ak sa nevydarí počasie alebo spolucestujúci, alebo sa niečo iné pokazí. Preto sa musíme spoločne snažiť, aby sa nič nepokazilo. Budeme radi, ak aj v ďalšej sezóne Vám budeme môcť byť dobrými poradcami pri výbere dovolenky a Vaše cesty skončia iba s peknými spomienkami.
Ako sa dalo predpokladať, turistickú sezónu 2016 ovplyvnili udalosti po 13. novembri 2015 v Paríži a ďalšie, ktoré nasledovali a záujem o letné dovolenky sa presunul do bezpečných a pokojnejších destinácií, hlavne Chorvátska a Slovinska. Zvýšený záujem zapríčinil, že rezorty a hotely boli v týchto obľúbených destináciách veľmi rýchlo vypredané. Vývoj predaja naznačuje, že v roku 2017 tento moment nastane ešte oveľa skôr a sme radi, že ste to postrehli a v závere roka 2016 sa výrazne zvýšil dopyt po dovolenkách práve v týchto destináciách.
Tradične s heslom „Kvalitná dovolenka za dobrú cenu“ sme opäť pre Vás pripravili najžiadanejšie miesta a zaradili aj niekoľko noviniek s nádejou, že upútajú Vašu pozornosť.
Na Istriu organizujeme autobusovú dopravu už od roku 1992. Najkratšou trasou, pohodlne a rýchlo cez Rakúsko. Pri najbližšom mori - v Slovinsku - ste autobusom už za 8 hodín, v Chorvátsku na Istrii už za 9 hodín aj s prestávkami. Milujeme večerné prechádzky romantickými uličkami prímorských miest, ranný beh na svitaní, deti sa radi zabavia v nových zábavných vodných parkoch a na adrenalínových aktivitách, ktoré pribudli v okolí Poreča na Istrii, náročnejší klienti využijú napríklad aj komfort nového rodinného hotela Amarin v Rovinji. Našim tipom pre rok 2017 je apartmánový rezort v Lanterne, každý rok lepší a lepší. Tento rok ponúkame možnosť výberu – pobytu s polpenziou alebo bez stravy.
Kto holduje nočnej zábave, iste uvíta našu ponuku v Slovinsku v oblasti Portoroža a v severnom Taliansku, kam je možnosť dopraviť sa našim autobusom alebo vlastnou dopravou. Komu sa žiada trochu blízkej exotiky, možno ho nadchne ponuka Ulcinja v Čiernej Hore.
V katalógu nájdete však niečo vhodné aj na obdobie mimo letnej sezóny – wellness strediská v termálnych kúpeľoch Moravske Toplice a Banovci v neďalekom Slovinsku. Sú ideálne tiež na tranzitné prenocovanie a relax pri cestách do vzdialenejších miest na juhu Chorvátska a do Čiernej hory.
Zvýšený záujem o individuálny počet dní pobytu nás priviedol k návratu k osvedčeným cenníkom s vyčíslením ceny pobytu na 1 noc (v hoteloch na dospelú osobu, v apartmánoch za celý apartmán), aby ste si mohli tam, kde je to možné, vyskladať termín podľa Vašich potrieb. Veríme, že to oceníte.
Ďakujeme, že ste siahli pri výbere dovolenky po našom katalógu a prajeme Vám iba šťastné cesty a príjemne strávené dovolenky!
Kolektív Vašej cestovnej kancelárie
INTERMEDIAL® s.r.o.

PREČO CESTOVAŤ S CK INTERMEDIAL®s.r.o.?
Sme veľmi radi, že nemusíme riešiť reklamácie nespokojných klientov,
- pretože pristupujeme ku klientom seriózne a dohodnuté služby nemeníme,
- vyše 25-ročné skúsenosti a priateľské kontakty so zahraničnými partnermi pomáhajú riešiť požiadavky a problémy našich klientov,
- obchodných partnerov starostlivo vyberáme a pri vyskytnutí problémov s nimi ďalej nespolupracujeme,
- špecializujeme sa hlavne na Chorvátsko, Slovinsko a Čiernu horu, kde dokážeme zabezpečiť aj individuálne požiadavky,
- v hoteloch poskytujeme výrazné zľavy aj pre deti na základnom lôžku,
- autobusovú linku na Istriu do Slovinska a Chorvátska luxusnými autobusmi vedieme najkratšou trasou,
- zájazdy našej cestovnej kancelárie spĺňajú požiadavky Zákona 281/2001 Z.z. vrátane poistenia pre prípad úpadku. Nad rámec zákona sú poistené aj pobyty v apartmánoch.

 
základná zľava*  úhrada celej ceny  vernostná zľava***   celkom 
do 31. januára 2017: 10% 2% 3%-5% max.17%, vo vybraných strediskách až 32%**
do 28. februára 2017: 8% 2% 3%-5% max.15%, vo vybraných strediskách až 22%**   
do 31.marca 2017: 5% 2% 3%-5% max.12%
od 1.apríla 2017: 0% 0% 3%-5%****  
*    Zľavy sa poskytujú zo základnej ceny na dospelú osobu bez príplatkov. 
**  Pre niektoré strediská je zľava First minute upravená odlišne (uvedené je to pri konkrétnom stredisku), môže byť vyššia aj nižšia, a aj v iných obdobiach.
*** Vernostná zľava vo výške 3% sa poskytuje pri min. 1 účasti na zájazde, vernostná zľava vo výške 5% sa poskytuje po min. troch účastiach na zájazde. 
**** Od 1.4.2017 až do 30 dní pred termínom zájazdu sa poskytuje iba vernostná zľava a prípadne zľava Last minute


V kalkulácii nie je zahrnutá vernostná zľava na zájazdy CK INTERMEDIAL, prihláste sa o svoje zľavy !
Vernostná zľava sa nevzťahuje na Last minute ponuky a na objednávky v lehote kratšej ako 30 dní pred termínom zájazdu.

Expresná doprava na Istriu do Slovinska a Chorvátska
Možnosť prepravy aj bez objednania pobytu !

Autobusovú linku na Istriu zabezpečujeme nepretržite od roku 1992!
Informujte sa v CK INTERMEDIAL, Záhradnícka 83, 82108 Bratislava, tel.  02 5556 -3860
Copyright INTERMEDIAL s.r.o.. Akékoľvek kopírovanie textu povolené iba s písomným súhlasom CK INTERMEDIAL s.r.o.
 

Ponuka CK INTERMEDIAL

Čo navrhujete zlepšiť na našej web stránke?

Kde ste sa o nás dozvedeli?

Počasie

Kanárske ostrovy
dnes:   17 °C
Kapverdské ostrovy
včera:   30 °C
Kuba
včera:   31 °C
Maldivy
dnes:   27 °C
Maroko
dnes:   27 °C
Omán
dnes:   31 °C
Sp. Arabské Emiráty
dnes:   35 °C
Srí Lanka
dnes:   29 °C
€urokalkulačka
SKK:
EUR:
Konverzný kurz: 1 EUR = 30.1260 SKK

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,69 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 4,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »

Linky